مقاله بررسی موانع انجام حسابرسی عملیاتی در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری از دیدگاه حسابرسان مستقل و مدیران اجرایی فایل ورد (word)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله بررسی موانع انجام حسابرسی عملیاتی در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری از دیدگاه حسابرسان مستقل و مدیران اجرایی فایل ورد (word) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی موانع انجام حسابرسی عملیاتی در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری از دیدگاه حسابرسان مستقل و مدیران اجرایی فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی موانع انجام حسابرسی عملیاتی در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری از دیدگاه حسابرسان مستقل و مدیران اجرایی فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی موانع انجام حسابرسی عملیاتی در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری از دیدگاه حسابرسان مستقل و مدیران اجرایی فایل ورد (word) :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
یحیی کامیابی – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی
مریم صلاحی نژاد – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی

چکیده:
حسابرسی عملیاتی یکی از روشهایی است که از طریق ارزیابی اثر بخشی، کارایی و صرفه اقتصادی عملیات سازمان یا شرکت، و ارائه پیشنهاد برای بهبود عملیات، می تواند به مدیران کمک کند. افزون بر چالشهای درونی و بیرونی حرفه حسابرسی، پیشینه و کمبود حسابرسی عملیاتی در ایران و نیز کمبود نیروی ا نسانی متخصص، مزید بر مشکلات حرفه حسابرسی عملیاتی می باشد. ه دف اصلی این تحقیق شناسایی موانع اجرای حسابرسی عملیاتی در بخش عمومی (شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری) از دو دیدگاه ، حسابرسان مستقل سازمان حسابرسی به عنوان عرضه کننده خدمات حسابرسی عملیاتی و مدیران شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت راه و ترابری به عنوان تقاضا کننده می باشد. این تحقیق از هشت فرضیه مبنی بر موانع موجود از دیدگاه مدیران شرکت ها و سازمان ها و همچنین موانع موجود از دیدگاه مدیران حسابرس تشکیل شده است. داده های این تحقیق از طریق توزیع پرسشنامه بین مدیران سازمان حسابرسی و مدیران اجرایی شرکت ها جمع آوری شده و با استفاده از آزمون T مستقل (میانگین دو جامعه) داده های جمع آوری شده، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. نتایج تحقیق بیانگر تفاوت دیدگاه مدیران حسابرسان مستقل و مدیران اجرایی شرکت ها در رابطه با برخی از فرضیه ها می باشد.

دانلود این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید